0,00 Kč
NÁKUPNÍ KOŠÍK

ŠKOLA SABRAGE - 29.11.2019

Zveme Vás do ŠKOLY SABRAGE POD VEDENÍM TROJNÁSOBNÉHO MISTRA z Mezinárodního mistrovství v sekání sektů. Chcete se naučit OTEVŘÍT LÁHEV SEKTU ZAJÍMAVÝM ZPŮSOBEM? Láká Vás ADRENALINOVÝ ZÁŽITEK? Máte rádi BUBLINKY?

Přijměte pozvání v pátek 29.11.2019 od 19 h do Školy sabrage s následnou degustací vín Kamil Prokeš vinařství. Zájemci se můžou hlasit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

A máme tu opět blížící se konec roku a s ním spojené silvestrovské oslavy, firemní večírky a jiné rodinné oslavy. Pro velký zájem o tuto příjemnou bublinkovou akci, máme pro Vás letos školu znovu a jako PŘÍDAVEK DÁME DEGUSTACI několika vín z Kamil Prokeš vinařství.

Zveme Vás do ŠKOLY SABRAGE POD VEDENÍM TROJNÁSOBNÉHO MISTRA z Mezinárodního mistrovství v sekání sektů. Chcete se naučit OTEVŘÍT LÁHEV SEKTU ZAJÍMAVÝM ZPŮSOBEM? Láká Vás ADRENALINOVÝ ZÁŽITEK? Máte rádi BUBLINKY? Využijte osobního tréninku od trojnásobného mistra Ing. Kamila Prokeše a odcházejte s novým umem, se kterým se můžete blejsknout na rodinných akcích, večírcích, plesech apod., kde jsou k dispozici kvalitní bublinky. Dozvíte se důležité informace, mimo jiné různé techniky a bezpečnost.

CO JE TO VLASTNĚ SABRAGE? Odseknutí hrdla láhve sektu, který je vyroben tradiční metodou kvašením v láhvi. Sekat budeme nejenom šavlí, ale i skleničkou, podšálekem, golfovou holí, mobilním telefonem, lyží, popelníkem a vším, co je po ruce na oslavách. Pokud máte doma zajímavou věc, se kterou si myslíte, že chcete zkusit seknout, vezměte ji s sebou.

Akce se bude konat v PÁTEK 29.11.2019 od 19 hodin.

Cena vstupenky je 600 Kč – cena zahrnuje LÁHEV SEKTU PRO SABRAGE + OBČERSTVENÍ + DEGUSTACE VÍN z vinařství Kamil Prokeš. Při degustaci máte možnost popovídat s vinařem a úřadujícím sommeliérem ČR a SK, takže Vám rád zodpoví otázky i z této oblasti. Na místě je také možnost zakoupení dalších lahví pro intenzivní trénink.

Jelikož je KAPACITA OMEZENA, rezervace je nutná. Svoji účast prosím hlaste na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám pošleme bližší informace.

Na místě budou k zakoupení i ostatní produkty Kamil Prokeš vinařství.

Těšíme se na Vás.

Petra a Kamil

Kontakt

  • Kamil Prokeš s.r.o.
  • Vrchní 513, 691 63 VELKÉ NĚMČICE
  • IČ: 04735145, DIČ: CZ04735145
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 776 029 080

Sociální sítě


Provozní doba: PO-PÁ 8:00-18:00, popřípadě dle telefonické domluvy